ÜRETİM

Başpınar 15 yıldan fazla endüstriyel kalıp ve plastik enjeksiyon konusunda sahip olduğu tecrübeyle, sektör beklentilerine göre nihai ürün ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim yapmaktadır. Başpınar nitelikli mühendis ve üretim ekibiyle gerçekleştirilen üretiminin bütün aşamalarında kendi inisiyatifleri doğrultusunda tamamlayarak sundukları nihai ürünleri; sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçlarına göre veya müşterilerinin geliştirmek istedikleri fikri kolaylıkla üretebilmektedir.

AR-GE merkezi ile sürekli geliştirilen, yenilenen modern üretim tesislerinde, uluslararası standartlarda kalıp ve enjeksiyon işlemi geliştiren Başpınar ürettiği ürünler de hassasiyet ve kaliteli üretim sağlamak amacıyla teknolojik olarak en gelişmiş yazılımlar ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Üretim aşamalarının bütün kısımlarında kendisi yer alan Başpınar kendi bünyesinde bulunan kalıp hanenin desteği ile verimli ve kesintisiz bir şekilde plastik enjeksiyon yaparak hızlı bir üretim gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Sektör ihtiyaçlarını daha hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılanması için, bu alanda yetiştirilmiş uzman mühendis ekibinin direktifleriyle Kalıphane ve enjeksiyon tesisimiz bir bütün olarak çalışmaktadır. Kalıp ve plastik enjeksiyon parçaların ve üretilen ürünlerin tüm kritik ölçümlerinin en üst düzey yazılım ve sistemlerle yapılarak sorunsuz bir üretim aşamaları gerçekleştirilmektedir. Başpınar uzun yıllardır sektördeki deneyimiyle, çalıştığı üretici firmalara sunduğu nihai ürünler için yüzde yüz garanti süreci sağlayarak firmaların en iyi çözüm ortağı olmuştur.